Drachenwand Klettersteig

Vylezlo 382 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4582Vylezlo 382 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4582Vylezlo 382 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4582Vylezlo 382 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4582Vylezlo 382 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4582

9 komentářů

Seřadit komentáře dle:  Od nejnovějšího  Od nejstaršího  Od nejlepšího  Od nejhoršího
 1. 0

  0

  Ferrata je krásná a výhledy po trase stojí zato. Cesta není technicky ani silově příliš obtížná, ale je dost vzdušná.
  Je třeba počítat s velkým množstvím návštěvníků, je lepší vyrazit v týdnu, pokud se chystáte o víkendu, tak ráno. Na ferratě potkáte i nelezce, cesta se může někde zaseknout a je lepší mít časovou rezervu. na druhou stranu míst, kde je možné skupinku předejít / pustit někoho rychlejšího před sebe, je docela dost.

 2. 0

  0

  Krásná ferrata s nádherným výhledem, bohužel až příliš frekventovaná. Nastoupili sme v cca 9:00 a hlavně v části před a nad lanovým mostem se tvořili kolony ferratistů. Za mostem jsme dokonce několik minut vyseli ve skále, než se fronta hnula. Sestup namáhavější než výstup ferratou. Lezl jsem se svou 11-ti letou dcerou.

 3. 0

  0

  Hezká ferrata, krásné výhledy. Sestup je tedy očistec. 9 letý syn zvládl v pohodě.

 4. 0

  0

  Via ferrata je po zimě 2018/2019 uzavřena (dne 26. 04. 2019). Sestupová cesta je neschůdná a nástup na ferratu také. Sestupovou cestou údajně sjela lavina a vzala ji sebou. Na brzké zprovoznění to nevypadá.

 5. 0

  0

  Via ferrata je opět otevřená, lezeno dne 23. 5. 2019. Opravdu krásná ferrata s krásnými výhledy. Nástup v 7:40 a po celou cestu nikde nikdo.

 6. 0

  0

  Ferata se nám moc líbila, lezení bez výrazně těžkých pasáží, ale obejitím mostku si nejspíš slabší povahy nijak nepomohou, jelikož o kousek dále visíte nad tou samou propastí tak jako tak, pouze dalších 40-50m výše.
  Na cestě dolů si moc neoddychujte, nejméně polovinu výšky kterou ze začátku slezete si zase vyšlápnete. Zbytek cesty dolů po strmé cestě, místy žebříky.. Celkový čas (nahoru-dolu) 4h i se zastávkami na foto a obědem na vrcholu.
  Výhledy jsou teda úžasný!

 7. 0

  0

  Jedním slovem nádhera, není zas tak fyzicky náročná, ale lezení si doslova užíváte. Super

 8. 0

  0

  Lehká ferrata, krásné výhledy. Lezeno koncem června v 5 hodin večer, téměř bez lidí. Cesta dolů je poměrně nepříjemná, zvlášť za deště.

 9. 0

  0

  Skála už je hodně olezlá, takže dost míst klouže, ale většinou je to v pohodě. Ve vyšších pasážích, kde je ferrata více vzdušná, je potřeba počítat nejméně s lehkým větrem, což může začínající lezce trochu znejistět. Sestup není moc příjemný, začátek po hlíně, takže to trochu klouže a finální část je hodně strmá a nepříjemná, vzhledem k pár úmrtím v téhle části tam byly přidány žebříky a lana, takže je jen potřeba být opatrný.

Zobrazit všechny komentáře (9 celkem)

Přidat komentář

Zpátky na začátek