Bioferrata Bečov nad Teplou

Vylezlo 44 uživatelů, průměrné hodnocení 3.4222Vylezlo 44 uživatelů, průměrné hodnocení 3.4222Vylezlo 44 uživatelů, průměrné hodnocení 3.4222Vylezlo 44 uživatelů, průměrné hodnocení 3.4222Vylezlo 44 uživatelů, průměrné hodnocení 3.4222

2 komentářů

Seřadit komentáře dle:  Od nejnovějšího  Od nejstaršího  Od nejlepšího  Od nejhoršího
 1. 0

  0

  Pro mě zklamání.
  To, že je nutné zaplatit vstup do botanické zahrady i přes to, že někoho všechny ty květinky a stromky třeba vůbec nezajímají je první věc. Bylo by mi už jenom z principu mnohem příjemnější dát příspěvek do nějaké kasičky přímo u ferraty než platit vstup jako takový, ale budiž teda.
  Nelíbilo se mi, že tam nikde nebyla ani zmínka o via ferratě, natož nějaký ukazatel kde ji hledat. Slečna zaměstnankyně nám sice ochotně poradila, ale vzhledem ke všem těm různým cestičkám jsme se stejně motali několik zbytečných minut sem a tam..
  Po příchodu k ferratě jsme hledali ceduli, nebo cokoliv se základními informacemi o tom, která z těch tří cest je jaké obtížnosti, a kudy vlastně vede sestupová cesta, jelikož po stranách obou skal je jakýsi plůtek, který jsme ve finále byli nuceni u té vzdálenější cesty přelézt.
  To, že je u hlavní skály po levě straně branka určená k sestupu jsme si všimli až po vylezení druhé trasy.
  Lezení jako takové bylo fajn, cesta dobře zajištěná, obtížnost tak akorát, skála příjemná.
  Ale snad úplně největším zklamáním byla prázdná schránka na vrcholovou knížku.

  Pro mě tohle rozhodně není ferrata na kterou bych se chtěla znovu vracet.

 2. 0

  0

  Bohužel musím souhlasit s autorkou předchozího článku….je tam spousta věcí na zlepšení….

Přidat komentář

Zpátky na začátek