Königsjodler Klettersteig

Vylezlo 57 uživatelů, průměrné hodnocení 4.6364Vylezlo 57 uživatelů, průměrné hodnocení 4.6364Vylezlo 57 uživatelů, průměrné hodnocení 4.6364Vylezlo 57 uživatelů, průměrné hodnocení 4.6364Vylezlo 57 uživatelů, průměrné hodnocení 4.6364

4 komentářů

Seřadit komentáře dle:  Od nejnovějšího  Od nejstaršího  Od nejlepšího  Od nejhoršího
 1. 0

  0

  Ahoj,

  chystám se na tuto ferratu. Máte někdo vylezeno? Co sestup přes Birgkar?

  Děkuji

  1. 0

   0

   Ahoj, my šli tuto trasu včera, zpátky jsme taky chtěli přes Birgkar, ale napadlo hodně sněhu, byla mlha, cesta neproslapana,nikdo ji ten den, minimálně před námi, nešel, proto jsme zvolili sice delší, ale bezpečnější sestup přes chatu Mitterfeldalm. Cely trek nám trval 14h.

 2. 0

  0

  Ahoj, díky za koment. Vylezeno 30.7. a sestupoval jsem přes Birgkar. Podmínky asi na dané místo exluzivní. Celkově 8,30h i s pivem na Matrashausu. Birgkar byl OK, měl jsem cepín na tři sněhová pole. Možná nebyl ani potřeba, minul jsem se s člověkem a ten měl jen hole, takže asi záleží jak si věříte. Já byl za něj rád, v případě uklouznutí by to byla tutovka. Ferrata pěkná, pro lezce pohoda. Doporučuji vyrazit brzy, já šel cca v 5 z parkoviště, do ferraty nástup v 6:20.

 3. 0

  0

  Ali jsme vcera atart z Erich Hutte a v horni třetině jiz snih ale dalo se to vylezt. Vyslo nam super pocasi a nasledny sestup na chatu cca 3h kombinace hlubokeho snehu. Mozna to diky teolu jiz roztalo. Kazdopadne krasna a i náročná ferrata.

Zobrazit všechny komentáře (4 celkem)

Přidat komentář

Zpátky na začátek