Naturfreundesteig – Traunstein

Vylezlo 60 uživatelů, průměrné hodnocení 3.4167Vylezlo 60 uživatelů, průměrné hodnocení 3.4167Vylezlo 60 uživatelů, průměrné hodnocení 3.4167Vylezlo 60 uživatelů, průměrné hodnocení 3.4167Vylezlo 60 uživatelů, průměrné hodnocení 3.4167

5 komentářů

Seřadit komentáře dle:  Od nejnovějšího  Od nejstaršího  Od nejlepšího  Od nejhoršího
 1. 0

  0

  Čas výlezu na 1470m n.m. hutu. Jsem za 2:20 h absolutně nestihli, za 2:00h jsme se dostali na 970m
  Tak si na celkovej výlez vemte víc času. Jinak výhledy naprosto užasný a jdeto i bez ferraťáku

 2. 0

  0

  Tahle cesta byla naše první. Celkový čas výstupu byl 5 hodin a dala celkem zabrat, ale byla moc krásná. Rozhodně doporučuji.

  1. 0

   0

   Dobrý den, mohu poprosit o info jaký je sestup? Z popisu to vypadá že se jde stejnou cestou zpět??? Děkuji
   Honza V.

 3. 0

  0

  Doporučuji, fyzicky náročnější ale nádherný výhled. Doba výstupu 5h.

 4. 0

  0

  Krásná odpočinková ferrata. Čas výstupu je opravdu delší než je psáno. Obtížnost je opravdu nízká a jako oživení programu na dovolené nebo jako ferrata na rozjezd je Naturfreundesteig ideální.

  Sestup je možný třemi trasami. První možností je vracet se stejnou cestou zpět, což ne úplně každého baví. Druhou možností je pokračovat směrem na vrchol Traunstein a na rozcestí se dát doprava dolů do údolí. Sestup je poměrně strmý a dlouhý přibližně jako výstup. Po sestupu se dostanete na příjezdovou cestu, po které jste přišli k ferratě. Třetí možnost je přes sousední Klettersteig. Půjdete směrem ke Gmunder Hütte a za ní doleva po hřebeni náročnější ferratou dolů.

Zobrazit všechny komentáře (5 celkem)

Přidat komentář

Zpátky na začátek