„Sisi“ Loser Panorama Klettersteig

Vylezlo 94 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4725Vylezlo 94 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4725Vylezlo 94 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4725Vylezlo 94 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4725Vylezlo 94 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4725

5 komentářů

Seřadit komentáře dle:  Od nejnovějšího  Od nejstaršího  Od nejlepšího  Od nejhoršího
 1. 0

  0

  Bože, to byla nádhera…krásné, technické lezení a hlavně ta výška na exponované skále! Pokud hledáte výzvu a máte něco nalezeno, tak určitě doporučuji! 🙂 Mluví člověk, který nemá úplně rád výšky, ale přesto by ji šel znova. Dle mého názoru poctivé C/D se slušnou vzdušností. Nahoře krásný výhled.

  POZOR – počítejte s poplatkem 16 E dole pod horou za průjezd autem. Nesmyslně vysoká cena v létě, kdy lyžařský areál nefunguje…nechápu. Krása ferraty ale stojí za to.

 2. 0

  0

  No, som rad ze som to prezil. Take cosi uz nie je pre mna. Ide o sportovu feratu. Kedze je casto navstevovana, vsetko je tam vysmykane a klze sa tam. V zavere D-ckovej casti zhruba v strede feraty som sa drzal uz iba tak-tak. Podla mna je to pri danom stave (vyhladene stupy) pomaly D/E-cko, hoci tam nie su ziadne previsy a na najhorsich miestach su kramle. Ale ferata je to pekna a zaujimava. Vystup mi trval hodinu.

  Nad parkoviskom je na stene Sophie, cvicna ferata ktora mi trvala 30 minut. Casto som sa ani nezaklikol do lana, bo nebolo kam spadnut.

  Ohladne ceny – mal som to zadarmo. Parkoval som na bezplatnom parkovisku na Blaa Alm a trochu som sa presiel. Navrat cez Altaussee.

 3. 0

  0

  Vjezd 18 € v roce 2020.

 4. 0

  0

  Drahé mýto. Nástup od parkoviště v nepříjemném šutrovišti. Ferrata není uplně jednoduchá. Stupy jsou dost uklouzané. Byli jsme na ní po dopoledním dešti a to taky moc nepřidalo. Poctivé D možná D/E.

 5. 0

  0

  Krásná ferrata, ale nedoporučuji začatečnikum – výška může dělat problém. Před poslední D pasáží je možno ferratu opustit. Ferrata prověří již na začátku, jestli na to máte či nikoliv.m

Zobrazit všechny komentáře (5 celkem)

Přidat komentář

Zpátky na začátek