Via ferrata Hvadnik

Vylezlo 24 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4783Vylezlo 24 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4783Vylezlo 24 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4783Vylezlo 24 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4783Vylezlo 24 uživatelů, průměrné hodnocení 4.4783

3 komentářů

Seřadit komentáře dle:  Od nejnovějšího  Od nejstaršího  Od nejlepšího  Od nejhoršího
 1. 0

  0

  Krásné prostředí a moc pěkná jednodušší ferrata..

 2. 0

  0

  Moc pěkná ferrata nad horským potokem s vodopádky a vývařišti a balvany. Když budete chtít někoho získat pro ferratování, vemte ho sem. Horský potok je divoký a malebný. Ferrata se obejde bez děsivých hlubin a poskytuje i pěkné výhledy na vrcholy protějších hor. Výhoda: Byli jsme tam během týdne celkem třikrát (s dětmi i bez nich), nepotkali jsme tam živou duši.
  Cestou dolů po pěšině stojí za vidění vodopád Jermn na sousedním potoce. Podobně jako u Hvadniku odvádí i zde vodu rourou do elektrárny. U Jermnu je to ale až po vodopádu, zatímco u Hvadníku už výše nad ferratou.
  Pozn: Vedle transkripce Hvadnik se uplatňuje i Hladnik. Jelikož písmeno H čtou Slovinci jako Ch, tak to dává našinci lepší smysl.
  Pozn 2: Dal bych hodnocení pět hvězdiček, ale v mém prohlížeči se mi to nedaří zadat.

 3. 0

  0

  Po dešti pro malého 6ti letého syna trochu nezvladatelné. S pomocí staršího syna a mojí měl obrovskou radost z výlezu první ferraty. Aleluja 🙂

Přidat komentář

Zpátky na začátek