Výstup na Triglav přes Tominškova pot

Vylezlo 51 uživatelů, průměrné hodnocení 3.5098Vylezlo 51 uživatelů, průměrné hodnocení 3.5098Vylezlo 51 uživatelů, průměrné hodnocení 3.5098Vylezlo 51 uživatelů, průměrné hodnocení 3.5098Vylezlo 51 uživatelů, průměrné hodnocení 3.5098

3 komentářů

Seřadit komentáře dle:  Od nejnovějšího  Od nejstaršího  Od nejlepšího  Od nejhoršího
 1. 0

  0

  2.7.2018 cesta je zasněžená a bez maček a cepínů tam nechoďtě. Doporučuji se zaptat hlídače na parkovišti u Aljažova domu, většinou ví aktuální info o cestě. Raději přes Prag nebo Bamberg.

 2. 0

  0

  Lezli jsme za dobrého počasí a trasa je pěkná, ale obecně poměrně náročná. Dle mého názoru se nedá moc diskutovat o ferratě 🙂 …Jedná se o náročnější turistický výstup s občasným zajištěním (velice tenkým lanem). Cesta není náročná technicky, ale spíše pro některé jedince psychicky. Je nutné počítat s tím, že pokud jdete jednodenní variantu na Triglav a rovnou zpět počítejte s delším časovým úsekem než je všude na turistických značkách. je zadáván bez odpočinku. My jsme nahoru šli touto trasou a zpět přes Čez Prag a celkem nám to trvalo 11 a půl hodiny. A troufám si říci, že se řadíme mezi zdatnější průměr 😀 ….Zjišťujte hlavně počasí, ať tam nemusíte někde bivakovat 🙂 Good luck.

 3. 0

  0

  Použili jsem ji jako sestupovou cestu po výstupu na Triglav přes Bambergova pot, je lépe zajištěná. Celkově je to hrozně dlouhé, závěr s čelovkami, nutno s sebou jídlo a pití. Výhledy ale stojí za to!

Přidat komentář

Zpátky na začátek