Walter Keiderling

Vylezlo 40 uživatelů, průměrné hodnocení 3.6154Vylezlo 40 uživatelů, průměrné hodnocení 3.6154Vylezlo 40 uživatelů, průměrné hodnocení 3.6154Vylezlo 40 uživatelů, průměrné hodnocení 3.6154Vylezlo 40 uživatelů, průměrné hodnocení 3.6154

1 komentář

Seřadit komentáře dle:  Od nejnovějšího  Od nejstaršího  Od nejlepšího  Od nejhoršího
 1. 0

  0

  Ahoj, dnes jsem byl na této parádní ferratě a měl bych dva poznatky.

  Přístup jsem podle popisu nedokázal najít. Sice jsem na tabuli narazil, ale neumím německy a nic moc o ferratě jsem neviděl. Zaparkujte jak je zde uvedeno. Přejděte koleje, po pravé straně jsou informační (turistické) tabule. U nich doprava po štěrkové cestě podél kolejí. Po cca 100m uvidíme nástup po levé straně, nelze přehlédnout.

  Sestup a úsek C/D:
  Když musím sestupovat po ferratě a horší obtížnosti, tak mi to nedělá radost. On je totiž sestup horší než lezení nahoru. Já jsem lezl od startu k lanovému mostu, kde jsem skončil. Šel jsem pár metrů po úzké cestičce v lese a viděl jsem ten úsek C/D, který je tu uveden jako sestup. V podstatě jsem skálu obešel. Trasu C/D jsem vylezl směrem nahoru a byl jsem za to rád. Je zajímavá a příjemná a sestupem bych se o to ochudil a ještě nadřel. Po přelezení úseku C/D se jde na lanový most a opět tou cestičkou dolů kolem startu C/D až ke štěrkové cestě.

Přidat komentář

Zpátky na začátek