Yetis Weg

Vylezlo 31 uživatelů, průměrné hodnocení 3.7188Vylezlo 31 uživatelů, průměrné hodnocení 3.7188Vylezlo 31 uživatelů, průměrné hodnocení 3.7188Vylezlo 31 uživatelů, průměrné hodnocení 3.7188Vylezlo 31 uživatelů, průměrné hodnocení 3.7188

2 komentářů

Seřadit komentáře dle:  Od nejnovějšího  Od nejstaršího  Od nejlepšího  Od nejhoršího
 1. 0

  0

  Hodnocení D/E popř. E bych rozhodně neudělil. Po zkušenostech v ČR a Neměcku max. D. V Rakousku to s hodnocením někdy trochu přehánějí, tak raději nezmiňuji.

 2. 0

  0

  Moc pěkná a zábavná kruhová ferrata – začátek i cíl jsou na jednom místě, leze se proti směru hodinových ručiček. Začíná se sestupem k řece, pak traverzem půl metru nad vodou v lehkém převisu a nakonec výstup s převisem cca D/E. Začátečníci zde mohou vyzkoušet své schopnosti, v případě nezdolání převisu se mohou vrátit snadnější cestou zpět.
  Nebýt horolezců na skále hned proti parkovišti, těžko bychom hledali nástup. Cesta k ferratám začíná hned naproti parkovišti (pojme cca 3-4 auta, jinak se dá parkovat za starým kamenným mostem) u skalního masívu, musíte jít po proudu řeky těsně u skály, řeku Zschopau budete mít po levé ruce. Po cca 200m dorazíte k začátku první ferraty Artist, pak Gratweg a o pár metrů dále jsou další 3 ferraty Bergweg, Gipfelweg a Yetis, které začínají de facto na jednom místě.

Přidat komentář

Zpátky na začátek